روشن کردن شومینه بسیار ساده است، دریچه مشعل را باز کنید و با فندک آن را روشن کنید و چند ثانیه بعد می توانید از یک شعله گرم و سالم لذت ببرید.

بله، شما می توانید در هر زمانی حتی قبل از تمام شدن سوخت، شومینه را خاموش کنید. ولی توصیه می شود بعد از هربار روشن کردن شومینه ها تمامی سوخت را مصرف کنید. همچنین دفترچه راهنمای همراه محصول، هرچیزی را که شما برای کار با شومینه لازم داشته باشید، در اختیار شما می گذارد.

شومینه های اتانولی چون نیازی به دودکش ندارند، لذا تمامی حرارت تولید شده را به خانه نگه داشته و از طریق دودکش به خارج از خانه انتقال نمی دهند که همین امر موجب می شود این شومینه ها بسیار بهینه و کارآمد باشند و گرمای بسیار مطلوبی را ایجاد کنند.

شومینه های Design Sharman برای کارکرد و نصب آسان طراحی شده اند و نیازی به اتصال لوله و تجهیزات خاصی ندارند، این شومینه ها بسیار انعطاف پذیر بوده و می توانند در هرقسمت از دکوراسیون داخلی، نصب شوند.

فقط کافیست شومینه ها در محل مورد نظر گذاشته شده و بعد از ایمن شدن بلافاصله می توانید از آنها استفاده کنید.

تقریباً هرجایی می توان آن ها را نصب کرد ولی نمی توانید در حمام یا فضاهای بسیار کوچک از آنها استفاده کنید.
شما می توانید قبل از نصب با همکاران ما مشورت نمایید.

تمامی محصولات ما برای نصب آسان ( (Easy installationطراحی شده اند و هیچ کار نصب یا ساختمانی سختی نیاز نیست همچنین راهنمای کامل نصب همراه محصول ارائه می شود و خود شما هم می توانید آن را نصب کنید.
البته چون نصب به صورت ایمن و بدون نقص بسیار مهم است، به شما توصیه می کنیم که از همکاران ما و یا یک متخصص برای نصب شومینه ها استفاده کنید.

شما می توانید با استفاده از یک دستمال تمیز و برخی مایع های تمیزکننده، بدنه استیل شومینه را تمیز کنید. همچنین می توانید استیل شومینه خود را جلا دهید و وقتی همه سوخت مصرف شد و مشعل خنک گردید، می توانید با آب داغ مشعل را بشویید. بی رنگ شدن استنلس استیل به مرور زمان در معرض گرمای ثابت طبیعی است.

بله، شما می توانید با بستن دودکش شومینه قدیمی خود و قرار دادن یکی از مشعل های اتانولی ما که مخصوص این نوع شومینه هاست، از شومینه قدیمی خود استفاده کنید.

شما می توانید بیواتانول را در بسته بندهای استاندارد 1، 2، 5 و 20 لیتری به ما از طریق تماس تلفنی و یا اینترنتی سفارش داده وما برای شما در کوتاه ترین زمان ارسال خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس گرفته و درباره تهیه سوخت محل خود سوال کنید.

بطورکلی 5 لیتر اتانول ،10 ساعت در حالت زیاد و 20 ساعت با شعله کم می سوزد. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

در نتیجه سوختن بیواتانول، گرما، بخارآب ومقدار بسیار کمی دی اکسید کربن است و هیچ گونه گاز سمی وبدبویی ایجاد نمی کند.

باتوجه به اینکه بیواتانول دارای مواد افزودنیست،سوختن این مواد ممکن است باعث بوی کم در دقایق اولیه شود که در طول زمان از بین می رود. همچنین در زمان خاموش شدن بوی کمی احساس می شود که شبیه بوی شمع که این بو هم خیلی سریع از بین می رود.